Греція. Вперше. Офіціантка, дізнавшись, що ми з України, перепитала, чи розуміємо російську і, головне…

Український тележурналіст, письменник, ведучій і сценарист Андрій Цаплієнко поділився цікавою історією, яка трапилася з ним на відпочинку в Греції в одному з місцевих кафе. Про це він поділився на своїй сторінці в фейсбук.

“Вперше. Офіціантка, дізнавшись, що ми з України, перепитала, чи розуміємо російську і, головне, чи можна з нами говорити російською. Гарний початок дня”, – написав журналіст.

У мережі з захопленням сприйняли цю історію:

Skopintsev Dmytro Ще дуже приємно, коли зустрічаєш іноземців, то вони чи намагаються, чи запитують як вимовити щось на українській мові. Добрий день, дякую та інш.

Юлія Новицька Нам так у Празі принесли російськомовне меню, а потім коли ми почали із офіціантом розмовляти англійською, він приніс англомовне меню.

Виталий Салтан до речі так, в Європі все частіше зустрічається така тенденція)

Юрій Якуба Хтось з відомих сказав,- «Мова ,-це уніформа нації»

Виталий Ткачук Це канешно клас, краса!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Дивіться також “Цимбалюк: яскрава відповідь Путіну”:

Related