Відомий інвестиційний банкір і фінансист Сергій Фурса повідомив про обшуки в ПриватБанку і пов’язав подію із олігархом Ігорем Коломойським. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Фурса зробив прозорий натяк на те, що обшук в ПриватБанку не є випадковістю і безпосередньо пов’язаний з візитом Коломойського на Банкову.

“Тільки вчора президент зустрівся з Коломойським, а вже сьогодні поліція прийшла з обшуками до державного Приватбанк”, – написав він на своїй сторінці.

Нагадаємо, вчора офіс президента показав фотографію, на явій видно, що в ОП завітав бізнесмен Ігор Коломойський.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.
Порушення виняткових прав інтернет платформи «Префікс Блог» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !
Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги