Сьогодні, 14 вересня, на ефір до Яніни Соколової на програму “Рандеву” завітай 5-й президент України Петро Порошенко. Раніше, Яніна анонсувала цей ефір та закликала усіх охочих надсилати запитання до екс-президента, які вона поставить йому під час ефіру.

Екс-заступник генпрокурора України Давід Сакварелідзе на своїй сторінці у фейсбук звернувся до Яніни та попросив запитати у Петра Порошенка наступне:

(мовою оригіналу) “Вот перечитывая мировую историю воин (уже располагаю кучей свободного временем), постоянно задаю себе один вопрос: сколько из Украинских полит. лидеров начиная с бывшего главнокомандующего Порошенко или главы РНБО Турчинова, отправили/посадили бы своих сыновей на те катера в Азовском море? Янина можете просить у него кстати. Слышал у вас с ним интервью”

рекомендуємо переглянути:

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.