Публікуємо допис ветерана АТО Семена Семенченка в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Мінск. Формула Штанмайєра. Капітуляція. Реванш. Перемога. Зрада. Суперечливі заяви. Істерики і обурення.  Закінчився вчорашній день.  2 вересня міністр закордонних справ Пристайко погодився на “формулу Штанмайєра». Яка є не що інше як буквальне виконання підписаного Порошенком в 2014-2015 Мінська. На словах погодився. Тоді Путін погодився на «обмін заручниками». А після отримання наших хлопців Зеленський різко здав назад. В сторону відмови від виконання «політичної частини Мінська». Вчора ввечері переговорна група в Мінську заявила що готові на «формулу Штанмайєра» але … спочатку))): припинення вогню, розведення сил, виведення іноземних (РФ) військ і контроль України над кордоном. А американці (в особі Волкера) підтвердили що поки наші території окуповані – вони не будуть підштовхувати Україну до Мінська. У РФ відразу почалася істерика і Гризлов заявив що Україна «зірвала домовленості». Епік фейл)

Який я роблю висновок? Українська сторона зіграла в доброго і злого слідчого. Пристайко типу добрий, а Кучма злий. Ну а Зе озвучує підсумкове «УПС». Після цього у країни агресора акуратно витягли наших хлопців які сиділи у Путіна в тюрмах 5 років. І захоплених моряків. А потім послали в відомому напрямку. Під той самий «УПС». Що буде далі? Я б особисто хотів затягування переговорів і зміцнення країни, а значить і переговорних позицій. Перш за все в сфері безпеки і оборони. Тому що тільки сильні можуть диктувати свої умови.

Тим хто кричить про «так не можна» нагадаю що при переговорах з терористами можна ВСЕ щоб врятувати заручників. У тому числі і обдурити. Це називається «військова хитрість». Тим хто кричить про «зрив міжнародних зобов’язань», нагадаю про те що Мінськ- не є частиною українського законодавства – він не ратифікований парламентом. А РФ вірити не можна – згадайте хлопців які були розстріляні в «зеленому коридорі Іловайська». Ну а тим, хто з подачі ботоферм Порошенка, кричить про «капітуляцію» – хочу нагадати що лайно зараз розгрібають саме за вашим кумиром – мародером. Тим же хто серйозно хвилюється про зраду рекомендую не читати нісенітницю яку несуть в фб тисячі ботів а дочекатися офіційних рішень. Все одно будь-яке рішення має бути ратифікована парламентом. Під ВР і можна буде будь-яку зраду зупинити. Разом.

А для тренування – піднімайте зади з дивана і приїжджайте на Блокаду російського вугілля до Соснівки. Тут як раз боряться з реваншем. Тільки не словом а ділом. Тому що якщо немає справ – це не боротьба. А хобі для фб залежних.”

Семен Семенченко

Також нагадаємо про найцікавіші події на поточний момент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !