Публікуємо допис ветерана АТО Олександра Соболя в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Повернення портнова і ко в Україну, звільнення В’ятровича, єфремов на свободі, дубінські-бужанські у залі Верховної Ради тощо

От реально не розумію навіщо це все. Є ж цілком позитивні сигнали. Активізація реформ у правоохоронній сфері, вдосконалення законодавства в сфері публічних закупівель, зняття депутатської недоторканості і решта. Але навіщо так показово подразнювати патріотичну та націоналістичну частину суспільства? Який в цьому сенс?

Це абсолютно точно не консолідує українців. Навіть навпаки – створює накопичувальний ефект невдоволення серед найбільш активної, пасіонарної частини українців. Чим це закінчується, ми всі бачили у 13-14 роках.

Антиросійський наратив та підвищена чутливість до питань національної ідентичності – це не Порошенко приніс. Це реальний запит вагомої та рішучої частини суспільства. І у вирішальний момент це буде важливіше за економічне зростання та інші плюшки.

Якщо це цілоспрямоване дрочево патріотичної спільноти – то план спрацював. Людям реально підгорає. І це точно не до добра. Це ще не постріл собі у ногу, але точно схоже на необережне поводження зі зброєю.

P.S. Хлопці, що завітали в Маріуполі до звільненого з під варти “апалчєнца” – перший дзвіночок.”

Олександр Соболь

Також нагадаємо про найцікавіші події на поточний момент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !