Президент Володимир Зеленський під час конференції щодо реформи управління земельними відносинами почав перераховувати країни з поганою економікою, де немає ринку землі, присутні вирішили доповнити список багатими країнами. Це розгнівало очільника держави.

“І наостанок, список країн, ви це прекрасно знаєте, де немає ринку землі всім відомий. Це Південна Корея, Таджикистан, Венесуела, Куба, Конго, Україна. Вітаю!”, – сказав Зеленський.

Тут присутні в залі вигукнули: “Ізраїль!”

“Ізраїль, добре!” – сказав президент.

У залі знову додали: “Канада!”.

“У нас же зараз не урок географії. Я ж не проти. Тому прийдете і розповісте, які ще країни і якою ми з вами країною хочемо бути”, – заявив Зеленський.
Після цього президент невдоволено продовжив свою промову.

“У 21 столітті питання право власності громадян на землю – риторичне. Завдання лише одне у нас – знайти оптимальну модель, від якої виграють прості українці. Для цього ми тут сьогодні зібралися. Спасибі вам. Напевно ми знайдемо цю модель, я упевнений в цьому”, – підсумував Зеленський.

Джерело

Також нагадаємо про найцікавіші події на поточний момент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !