Бізнесмен Ігор Коломойський і очільник МВС Арсен Аваков погодили умови, при яких національна гвардія залишається в підпорядкуванні міністра МВС. Про це пише телеграм-канал “Резидент”:

“Головна вимога від президента – це зачистка радикальних організацій і жорстка реакція МВС на будь-які незаконні дії націоналістів. Арсен Аваков дав обіцянку Володимиру Зеленському, що до грудня місяця в Україні будуть зачищені всі непідконтрольні організації. Для цього буде створена спеціальна група в МВС. За результатами зачистки радикалів президент вирішить чи варто перепідпорядкувати національну гвардію.” – повідомляє джерело.

Рекомендуємо до перегляду: У нас що, урок географії?: Зеленського осмикнули списком країн, де немає ринку землі. Йому це не сподобалося

Також нагадаємо про найцікавіші події на поточний момент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !