1+1 ПРОДОВЖУЄ СВОЮ АНТИДЕРЖАВНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ!!! Випущено новий серіал для малоросів “Великі вуйки”, в якому українці з заходу показані, як тупі дегенерати!!!

Гуцули не знають, що таке унітаз, лічильник, електрична піч, ходять з топорами та бояться ескалаторів. Одягаються, як лохи, намагаючись припасувати спортивний одяг до вишиванки і звісно, щойно приїхавши в Київ гублять валізу, гроші та документи..

Таке відчуття, що головні герої не з Карпат в столицю приїхали, а тільки з дерева злізли..

Сценаристом цього трешу є.. вгадайте хто? Звісно сценарист серіалу “Останній москаль” – Микола Куцик. “Останній москаль” – вже розповідав нам історію мудрого масквіча і тупого хохла-гуцула. Тут історія грає по тих же нотах..

Цей “серіал” – є зброєю проти нас українців, цей “витвір” розвиває комплекс меншовартості, принижує нашу гідність!! Вбиває в мозок асоціацію: носить вишиванку – значить мислить недолуго..

Просто бридко..

Roman Kotlar, дизайнер, програміст та блогер

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !