У Києві ввечері 17 листопада для проїзду президентського кортежу був повністю перекритий проспект Бажана.

Про це у Facebook повідомив адвокат Юрій Шеремет .

“Особисто спостерігав картину, коли для кортежу не тільки перекрили рух на Бажана, а змушували водіїв навіть з’їжджати і рухатися прилеглими вулицями, щоб весь проспект був чистим! Треба віддати належне поліцейським: схоже, самі розуміли абсурдність ситуації і тим, хто обурювався і не хотів з’їжджати, просто пропонували стояти з “аварійкою” на повороті, поки їх величність не проїде”, — написав Шеремет.

У свою чергу користувач Олександр Нойнець опублікував фотографії заторів, що утворились через перекриття проспекту, зазначивши, що кортеж водії зустрічали “веселим гудінням”.

“Я так думаю, це Порошенко кортеж. Не Зеленського ж. Зеленський ж кортеж скасував”, — не приховував сарказму Нойнець.

Раніше команда Зеленського пообіцяла скасувати кортеж, а також не перекривати вулиці. За заявою глави держави, організовувати це можливо тільки за вимогою іноземних лідерів, які приїжджають на Україну з робочими або офіційними візитами.

За матеріалами Прямий

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Дивіться також: Юлія Тимошенко про продаж землі