Колишній міністр транспорту Володимир Омелян у себе на сторінці в фейсбук висловився про останні баталії, які відбуваються між Володимиром Зеленським та Юлією Тимошенко. Подаємо матеріал мовою оригіналу:

“Колись Зеленський зрозуміє, що шоу і скандалів – недостатньо. Має бути результат. І народу не цікаво, яким чином цей результат досягнутий. Головне, що він є і зміни відчутні для кожного.

Але Зеленському вперто нав’язують формат «сенсації віщуна» і він, як шоумен, на нього клює.

Бо в цей час його команда спокійно займається корупцією, з якою вони йшли боротися.

Побороли.

Але зрозуміє це Зеленський, коли вже піде з посади.” – написав Омелян.

Слід нагадати, що сьогодні Володимир Зеленський у себе на сторінці написав пост в якому звинуватив Юлію Тимошенко у тому, що вона приходила особисто до нього і просила “солодкі” посади для своїх людей. За словами Зеленського  в обмін на це лідерка партії “Батьківщина” обіцяла голосувати за всі законопроекти в парламенті, які будуть потрібні Зеленському. У фейсбук вже є відповідь Тимошенко президенту України.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

 Думки після цього посту.

Дивує чому президент обрав саме таку форму спілкування з політичними опонентами. Адже краще за твої слова говорять твої справи. Мабуть треба показати суспільству боротьбу с корупцією, а зовсім не шоу. Народ чекає від президента змін.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання. 

Дивіться також: Тимошенко про ринок землі