Експрезидент, лідер фракції «Європейська солідарність» Петро Порошенко не опиниться у в’язниці з двох причин, і одна з них — це те, що він може дати свідчення в Конгресі США у справі про імпічмент Дональда Трампа. Таку думку в коментарі InfoResist висловив директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко.

За словами політолога, Порошенко зможе вплинути на суддів, які розглядатимуть його справу.

«Це старовинні два способи відмивання великого злочинця – це коли йому інкримінується щось дуже легке, наприклад, як Пашинському, що він стріляв у ноги людині, ну за це не сильно карають. Теж саме для Порошенка – коли вибирається дуже тяжке, але при цьому зачеплена якась група осіб. Ви помітили, що йому інкримінується те, що він вплутався в фіктивні організації. А ось тепер дивіться: Порошенко приходить до цих молодиків, які зараз судді високого польоту, і каже, мовляв, якщо я опинюся винним, то наступний вирок суду буде щодо вас», – пояснив Небоженко.

Він нагадав, що Порошенко, як і генпрокурор Юрій Луценко, брав участь у підтримці Демократичної партії США і політтехнолога «Партії регіонів» Пола Манафорта, тому їх запросять для дачі свідчень у Конгрес США.

«І тепер, звичайно, вони повинні скоро з’явитися, вони обидва блискуче знають англійську мову, Луценко необхідні 300 слів, а Порошенко чудово говорить англійською. І вони повинні виступати в Конгресі. Його не можна судити. Те ж саме з Луценком, його ні в якому разі не можна чіпати. Тому що впаде цінність їхніх свідчень в Америці. От і все», – зазначив політолог.

На його думку, позбавлення Порошенка недоторканності означатиме тільки продовження розслідування в справі, але ніякого арешту не відбудеться.

«Нічого страшного, позбавили недоторканності, йде розслідування. У кого таких розслідувань немає?! Навіть у Джуліані є. А тоді зрозуміло, що навіть і у президента. Тому я не думаю, що буде якийсь рух у бік арешту або ще чогось. Швидше за все, Трамп таким чином тисне на Зеленського, а Зеленський на прокурорів, щоб вони змусили його бути правильним зі своїми звинуваченнями щодо демократів. От і все. Він попався тільки на тому», – вважає директор соціологічної служби.

Також Небоженко назвав другу причину, за якою п’ятий президент України не буде засуджений на тюремний термін.

«Ви ж не забувайте, що кожен новий президент гірший за попереднього, і кожен новий президент захищає попереднього. І якщо він порушить це правило, це може спровокувати претензії й у наступного президента. Якщо Зеленський посадить Порошенка, то після Зеленського президент посадить Зеленського. Тому Зеленський не буде йти на це все. Що завгодно – демонстративний арешт, срібні наручники, електронний супермодний браслет на нозі, відбір одного з п’ятнадцяти паспортів, які у нього є. Буде все що завгодно, але це нічим не закінчиться. Як кажуть юристи: справа не має судової перспективи», – наголосив він.

За матеріалами inforesist

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

 Думки після цього посту.

Знаючи все це, складається враження, що всі справи проти Порошенка це просто гра, елемент шоу. І можливо Зеленський та його команди просто працюють на рейтинг, або виконують якісь інші завдання.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання. 

Дивіться також: Тимошенко у “Право на владу” про продаж землі