Блогер Андрій Смолій прокоментував сьогоднішній пост Володимира Зеленського про Юлію Тимошенко. Подаємо мовою оригіналу:

“Про пріоритети. Його дописи з‘являються пару разів на тиждень. Він не пише про Героїв, про загиблих на сході, про перемоги України проти держави-агресора. Там немає критики Путіна та терористів.

Зате гарант написав про Тимошенко.
І головне, не про її реальні справи, порушення на посадах, а про її «фігуру» та «солоденьке».
Чи рівень президента писати про те хто і що сказав на якійсь передачі? Чи можливо рівень президента це міжнародна політика та безпека держави!?

І так, Тимошенко є за що критикувати. Її позиція і привела таких людей до влади. Так, чи не вона, разом з іншими лила бруд на попереднє владу, проте давайте будемо відвертими: це вже переходить всі межі розумного.

Президент говорить про всіх. Порошенка намагаються посадити. Ляшка туди ж. Тимошенко виявляється достойна аж допису про свій спіч у програмі «Свобода слова».
А де ж ваші дії, шановна нова влада? Де ваші досягнення? Де ваш захист національних інтересів? Де обіцяні 4,000 доларів зарплати? Нема. Від вас є лише здача національних інтересів. Повально і всюди.

І так, я вірю що ЮВТ пропонувала своїх людей на посади. Вірю що хотіла стати прем‘єром і набивалася в Офісі президента на цю посаду. Але, вибачте, про що мова? Хіба це зараз найбільш нагальні питання у воюючій державі?” – написав блогер.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Думки після цього посту.

Якщо уважно подивитись на пости Зеленського у фейсбук, то там дійсно немає критики Путіна, він не пише про підступність  Росії, там немає критики терористів “ЛДНР”. Складається враження, що ці теми Зеленський обходить стороною в своїх постах. Тоді питання  – ЧОМУ?

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання. 

Дивіться також: Заява лідерки “Батьківщини” про ринок землі