Представник Правого Сектору Андрій Тарасенко звернувся із заявою щодо замаху на депутата Соболєва, який стався вчора в Києві.

Подаємо пряму мову:

“ВАЖЛИВО! ОФІЦІЙНО! УВАГА! РЕПОСТ!

Заява Національно-Визвольного Руху “Правий сектор” щодо неправдивої інформації по резонансній справі.

Сьогодні низка ЗМІ розповсюдила інформацію щодо причетності членів Національно-Визвольного руху “Правий сектор” до замаху на депутата В’ячеслава Соболєва, в результаті якого він був поранений, а його малолітнього сина було вбито.

За повідомленнями деяких медіа підозрювані у цьому злочині нібито мають відношення до “Правого сектору”, бо підпорядковувались заступнику командуючого УДА так званому комбату “Червню”(Андрію Гергерту). НВР ПС вкотре наголошує на тому, що Андрій Гергерт та його бійці не мають жодного відношення до Правого сектора та звертається до журналістів із вимогою спростувати неправдиву інформацію, що була поширена.

А також звертатися за офіційними коментарями від “Правого сектору” виключно до прес-служби ПС за тел. 097-416-84-68″ – написав представник Правого Сектору.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

 А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Дивіться також: Маруся Звіробій під ДБР