Відео. Путін образився! Дональд Трамп не привітався з президентом РФ на саміті G20 в Аргентині

Відео

Американський президент пройшов повз Путіна перед початком фотографування лідерів “Двадцятки”.

Президент США Дональд Трамп не привітав російського колегу Володимира Путіна перед початком фотографування лідерів G20 на саміті в Буенос-Айресі.

Як повідомляє Інтерфакс, Путін піднявся на подіум для фотографування раніше за американського колеги, Трамп пройшов повз нього.

Зазначимо, під час аналогічної церемонії в Парижі на заходах до 100-річчя від дня закінчення Першої світової війни Путін і Трамп вітали один одного.

Потім глави держав “Двадцятки” попрямували до зали першого пленарного засідання. Путін йшов одним з перших, на віддалі від нього – президент США.У залі “пленарки” Путін привітався з наслідним принцом Саудівської Аравії, крісло якого, за протоколом розсадження, знаходиться поруч з кріслом президента РФ. Потім російський лідер зайнявся вивченням лежалих перед ним паперів. Трамп на той час переміщався по залу, спілкуючись то з одним, то з іншим закордонним керівником.
 
 
Перше засідання, у якому братимуть участь лише глави держав G20, пройде у форматі ретриту – вільного обміну думками.За протоколом розсадження, на першому пленарному засіданні G20 президенти Росії та США сидітимуть достатньо далеко один від одного – між ними місця відведено наслідному принцу Саудівської Аравії, президентам ПАР, Туреччини і британському прем’єру.
Як повідомлялося, напередодні Трамп скасував зустріч з Путіним на саміті G20 в Аргентині через інцидент у Керченській протоці, зазначивши, що готовий провести зустріч, коли ситуація буде врегульована.
 

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *