“Нам потрібно не боятися в людей питати їх думку”: Голова АП Богдан відповів на запитання ведучої про референдум

Вчора ввечорі відбулось ток шоу “Право на владу”, серед запрошених гостей буй присутній також і голова Адміністрації Президента Зеленського Андрій Богдан. Ведуча поставила запитання главі АП що то за референдум такий, що був анонсований раніше самим Богданом, для чого він і з якою метою його буде проводити керівництво країни.

“Нам потрібно не боятися в людей питати їх думку. Політики не повинні приймати рішення за народ.Не може одна людина вирішувати долю всього суспільства.” – відповів голова Адміністрації Президента Андрій Богдан. Також він пояснив мету проведення всеукраїнського опитування. Треба зазначити той факт, що під час відповіді Андрія Богдана студія активно голосувала на його підтримку.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Related