Політолог: “Парламент боїться дострокового розпуску і стрімко “зеленіє”. Особливо швидко “перефарбовуються” соратники Президента, який йде”

Політолог Микола Спиридонов вважає невірними заяви багатьох експертів про те, що Володимир Зеленський не зможе отримати підтримку у нинішнього складу Верховної Ради. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Публікуємо мовою оригіналу у повному обсязі:

“Немного инсайда из коридоров Верховной Рады

Многие эксперты предполагали, что Владимиру Зеленскому будет трудно получить поддержку у нынешнего состава Верховной Рады. Но пообщавшись сегодня с депутатами я достаточно ясно увидел, что особых проблем с созданием большинства под новоизбранного президента не ожидается.

Парламент боится досрочного роспуска и стремительно “зеленеет”.

Особенно быстро “перекрашиваются” соратники (возможно, уже бывшие соратники?) президента уходящего.
В общем, у Зеленского остаётся множество самых разных проблем во внутренней и внешней политике, но проблема большинства в Раде не входит в число критических. Она решается на глазах ещё даже до официальной инаугурации.” – пише Спиридонов.

Рекомендуємо до перегляду: Наливайченко розповів про зустріч з Зеленським у будівлі СБУ

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Related