Відео. Зеленський: “Відбуваються кумедні речі: перемога є, а повноважень немає! Хтось від мене булаву ховає. ЦВК затягує офіційне оголошення результатів”

Новообраний Президент України Володимир Зеленський привітав зі своєї сторінки у Facebook українців з Великоднем, а також розповів про кумедні речі, які мають місце: “Перемога є, а повноважень немає. Хтось від мене булаву ховає. ЦВК затягує офіційне оголошення результатів. Чому? Щоб Верховна Рада могла затягувати дату призначення інавгурації. Щоб вона була після 27 травня. Чому? Щоб у Президента Зеленського не було навіть можливості думати про розпуск Верховної Ради. Хоча мені здається це неправедливим. Президент у якого довіра 73% має право, принаймні, думати про це… І має право мати цю можливість. Система боїться, це значить одне, що все буде добре на 100%”

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Related