В команді Зеленського поставили крапку у питанні подачі води до Криму

У команді президента Володимира Зеленського заявили, що позиція щодо заборони постачання води Північно-Кримським каналом в окупований Крим є правильною і вірною.

Про це заявив постійний представник президента в АР Крим Антон Кориневич в інтерв’ю «Сьогодні».

«Україна повинна застосовувати механізми, які має для тиску на державу-окупанта. Для держави-окупанта це питання, безумовно, є важливим, тому що це, власне кажучи, господарська діяльність на території Криму», – зазначив Кориневич.

«Ми не можемо говорити про подачу води. У тій ситуації, що ми маємо, ми не можемо говорити про подачу води Північно-Кримським каналом у Крим. Я вважаю, що це однозначна позиція», – наголосив представник Зеленського в Криму.

Він додав, що такої ж позиції дотримуються в Офісі президента.

Нагадаємо, що в 2014 році, після окупації Росією Криму, була припинена подача води на півострів по Північно-Кримському каналу.

Цей канал з’єднує головне русло Дніпра з Кримом, тому Україна забезпечувала до 85% потреб півострова в прісній воді.

Дивіться також: Медведчук – феномен цих виборів

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Related

JOIN THE DISCUSSION