“Гівн..к”, “п…див гроші”, “скотина”: з’явилися скандальні фото з тижневого навчання в Трускавці “слуг народу”

Під час тижневого навчання в Трускавці, організованого для політсили “Слуга народу” Київською школою економіки, розбирають діяльність народних депутатів 8 скликання.

Так, на одній із лекцій поставили запитання: “За досягнення в якій сфері відомий депутат 8 скликання Шпенов Дмитро Юрійович?”. У відповіді було запропоновано вказати варіант “Не знаю”, якщо учасник не знайомий із його діяльністю.

Однак серед відповідей “слуг народу” висвітилися такі: “Гівнюк”, “пизд*в гроші”, “А такий був хіба?”, “Феодал”, “А він точно депутат?”, “Скотина”, “Негідник” і т. д.

Про діяльність Юрія Берези відповідь була лаконічною: “Х*йкін”.

Зазначимо, що навчання майбутніх народних депутатів проходить у залі “Сенатор” готелю “Ріксос Прикарпаття” в курортному Трускавці.

Як повідомлялось раніше, майбутні депутати від президентської партії 28 липня приїхали до Трускавця, де для них заплановано тренінг. З вокзалу їх на автобусах розвезли до готелів. Проживати вони будуть в найдорожчих готелях – “Ріксос” та “Женева”.

Водночас стало відомо, що приблизно 5% майбутніх народних депутатів відмовилися від тижневого навчання. Решту ж чекають лекції від найкращих економістів України.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Дивіться також “Це феєрично і очешуітельно! Я б цього психа показував би всім, хто хоче зрозуміти, що значить “біснуватий комуняка”:

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: