Давай, до побачення: Медведчука прибрали з Мінського процесу. Деталі

Опозиційного українського політика Віктора Медведчука, який намагався зберегти статус головного “перемовника” з Кремлем, виключили з Мінського процесу.

Про це заявив представник України в робочій підгрупі з політичних питань тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний в інтерв’ю виданню “Лівий берег”.

“Ми його (Мінський переговорний процес. — Ред.) вже модифікували — там немає Медведчука. Це вже дуже серйозна модифікація: це означає, що змінений об’єкт і мені здається, що це шанс. Але над цим треба замислюватися і почати робити щось”, — сказав він.

Також Безсмертний прокоментував фактор залучення інших кадрів.

“Залучення може бути різним: формальним, фактичним, аналітичним, безпековим і так далі. Ось я б спробував ці речі розвивати навколо. Найбільше зараз явно не вистачає громадської складової. Дивіться, ми ж маємо справу з особливим явищем, яке називається війна. І якщо ми усвідомлюємо це, то проти війни треба боротися всіма інструментами — іноді навіть тими, які просто ми не усвідомлюємо, що вони зіграють свою роль”, — сказав Безсмертний.

Дивіться також: Медведчук – феномен цих виборів

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Related

JOIN THE DISCUSSION

%d блогерам подобається це: